jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów firmy Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

O firmie

Witaj Internauto w naszym i-sklepie! Czuj się tu dobrze!

Firma Bayonet jest Wyłącznym, Autoryzowanym Dystrybutorem na Polskę sprzętu kategorii "bezpieczeństwo przemysłowe - industrial safety" firmy AustriAlpin GmBH,  producenta najwyższej jakości produktów i akcesoriów do wspinaczki górskiej, wspinaczki lodowcowej, wspinaczki skałkowej, paralotniarstwa, chodzenia po linie oraz zabezpieczeń stanowiska pracy. AustriAlpin jest jedynym producentem opatentowanych klamer COBRA, ANSI COBRA, COBRA SUPERIOR, NAUTIC COBRA, D-RING COBRA.

Współpracujemy z firmą Pasamon sp. z o.o., producentem taśm poliamidowych, wykonywanych z najwyższą jakością i starannością, również w restrykcyjnej specyfikacji wojskowej.

Współpracujemy z dostawcami i producentami:

- rzepów Velcro Fastners, Alfatex,

- sprzętu wspinaczkowego Climbing Technology, KONG Italy,

- osprzętu ITW Nexus

Nie robimy i nie stosujemy niczego co "ma być tanie". Nasz sprzęt ma być najwyższej jakości bez żadnych kompromisów.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową!

 

Bezpieczeństwo

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa danych, sklep jest zintegrowany z platformą shoper.pl, jednej z największych firm świadczących prowadzenie sklepów internetowych w Polsce.

 

Skąd się wzięliśmy?

Firma Bayonet powstała z pasji. Z pasji do robienia dobrych rzeczy, z najlepszych materiałów, gwarantujących trwałość, niezawodność i najwyższą jakość.

Najpierw była potrzeba, aby zrobić dobry pasek do spodni. Po prostu. Dla siebie.

Używając i poznając wiele pasów zwykłych, taktycznych i kontraktowych, firmowych i no-name, do spodni i do oporządzenia (kabury, pochwy, pokrowce, "nerki" sakwy) wiedziałem już, czego potrzebuję i zrobiłem pasek dla siebie. Kolega zabrał mi pasek, bo był taki fajny. Następny znajomy poprosił o taki sam pasek z fikuśną klamerką. Potem następny kolega. I następny.

W międzyczasie przetestowałem kilkadziesiąt rodzajów taśm, od kilku producentów z Polski i z zagranicy. Dziesiątki metrów wyrzuciłem do kosza, w końcu udało mi się skompletować zestaw taśm i klamer, które doskonale ze sobą współpracują i które zaspokajają większość potrzeb klientów.

Kilka razy zmieniałem szwalnie, wypróbowywałem jakość i powtarzalność szycia, rodzaje ściegów, testowałem odpruwanie. Ze względu na potrzebę szycia najwyższej jakości oraz czasem skomplikowane i trudne do wytłumaczenia projekty, zakupiłem własną, specjalistyczną maszynę do szycia ciężkiego, potem kolejną i następną.

Sprawdzałem różne rodzaje nici, ich wytrzymałość, elastyczność, odporność na temperaturę w trakcie szycia, pętelkowanie, naciąganie. Aktualnie stosujemy najmocniejsze na rynku i najlepsze do takich zastosowań nici niemieckiej firmy Amann.

Tak powstał produkt, którego nie musieliśmy się wstydzić, który spełniał nasze wymagania. Konkurencja podchwyciła nasze pomysły, ale zawsze staramy się być o krok do przodu, pod względem technologii, jakości czy innowacyjności.

Na koniec wielka prośba do Ciebie Internauto!

Pamiętaj proszę o tym, że po drugiej stronie ekranu siedzą ludzie tacy jak Ty, ze swoimi pasjami, potrzebami i życiem rodzinnym. Jeśli nie dostałeś natychmiast odpowiedzi na zapytanie, to proszę się nie denerwuj. Oprócz wyjątkowych sytuacji odpowiadamy na e-maile najszybciej jak się da, najpóźniej tego samego dnia wieczorem.

Życzę udanych zakupów!

Grzegorz Baranowski

Bayonet

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl