jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów firmy Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

UWAGA! W dniach 17-21 sierpnia będziemy mieli przerwę, zamówienia indywidualne w sklepie internetowym będą przyjmowane automatycznie, realizacja nastąpi zgodnie z terminem 2, 4 lub 10 dni licząc od 24 sierpnia. Zamówienia hurtowe oraz na maila będą realizowane po 24 sierpnia, bez wcześniejszego maila zwrotnego. W tym czasie nie odpowiadamy na maile!

ATTENTION! In period of August 17'th-21'th, we will have a break, individual orders in the online store will be accepted automatically, realization follow the rules will take us 2, 4 or 10 days from August 24'th. Wholesale and e-mail orders will be processed after August 24'th without earlier returning e-mail. We do not answer on e-mails during this time!

Formy płatności

Akceptujemy 3 formy płatności:

1. Przelew bankowy - po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub po otrzymaniu faktury z programu księgowego ifirma.pl prosimy o wykonania przelewu na wskazane konto. Jeśli wykonali Państwo przelew, a na fakturze jest wezwanie do zapłaty, proszę je zignorować. Po zarejestrowaniu przelewu na naszym koncie zostaniemy o tym poinformowani z banku i zamówienie zostanie zrealizowane.

2. Szybki przelew - płatność realizowana przez pośrednika Blue Media S.A. (system Płatność Shoper). Jest to bezpieczny, lecz płatny dodatkowo sposób realizacji przelewu, gdzie Klient i Sprzedający otrzymują natychmiastową informację o zapłacie i jest ona jednoznacznie identyfikowana przez system księgowy.

3. Płatność PayPal - płatność realizowana za pomocą transferu na maila sklep@bayonet.com.pl. Klient i Sprzedający otrzymują natychmiastową informację o zapłacie i jest ona jednoznacznie identyfikowana przez system księgowy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl